Álláslehetőség

Pénzügyi Munkatárs

Széchenyi Programiroda Nonprofit Kft. Gazdasági Igazgatóság – Pénzügyi és Számviteli Osztálya Pénzügyi Munkatárs munkakörbe keres munkatársat.

Főbb feladatok:
• Pénzügyi és Számviteli Osztályhoz tartozó adminisztratív feladatok ellátása, számlák rendszerezése,
• Beérkező szállítói számlák szabályzatnak megfelelő rögzítése, kezelése, ellenőrzése, könyvelésre történő előkészítése,
• Az elektronikus úton beérkező számlák feldolgozása, folyamatos nyomon követése, a jóváhagyások intézése, az igazoltatási folyamat elindítása a folyamatkezelő ügyviteli rendszerben,
• Kapcsolattartás a szállítókkal, szállítói folyószámlák kezelése,
• Negyedéves főkönyvi zárásokban való aktív közreműködés,
• Heti riportok, illetve egyéb szállítói kifizetésekkel kapcsolatos kimutatások készítése,
• Részvétel a munkavállalók munkába járásával (napi munkába járás, hétvégi hazautazás) és kiküldetésével kapcsolatos elszámolások a hatályos szabályzatoknak és jogszabályoknak megfelelő ellenőrzésében, utalványozásban, valamint költségmegosztások készítésében
• Időszakosan helyettesítésként: a házipénztár forgalmának teljes körű lebonyolítása, pénztárbizonylatok könyvelése, havi naplók lekérése, záró egyenlegek egyeztetése, valamint helyettesként közreműködés a gazdasági igazgatóság adminisztratív feladatainak ellátásában

Az álláshoz tartozó elvárások:
• Középfokú számviteli vagy pénzügyi végzettség;
• Alap szintű angol nyelvtudás szóban, írásban;
• Legalább 2 éves szakmai gyakorlat pénzügyi és vagy számviteli területen;
• Középszintű informatikai ismeretek;
• Önálló munkavégzés, határidők betartása, nagyfokú precizitás;
• Terhelhetőség, rugalmasság.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• Pénzügyi-számviteli ügyintézői képesítés;
• Hasonló területen szerzett tapasztalat;
• sERPa zárt számviteli és vállalatirányítási rendszer ismerete.

Amit kínálunk:
• Fejlődési és tanulási lehetőség;
• Változatos, sokrétű munkakör;
• Munkavégzés a belváros szívében (V. kerület);
• Határozatlan idejű munkaszerződés.

Egyéb:
• Munkakezdés: azonnal;
• Munkaidő: teljes munkaidő.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát (bérigény megjelölésével) küldje meg a következő e-mail címre: szpiallas@szpi.hu.